KÉZILABDA NBII Férfi |
Budai Farkasok-Rév U21 |
2023. 09. 23. 11:00 |
Verseny |
KÉZILABDA NB II. Férfi |
Százhalombattai KE |
2023. 09. 16. 11:00 |
Verseny |
KÉZILABDA NBII. - F csoport |
Dunaharaszti MTK |
2023. 09. 10. 18:00 |
Verseny |
Strandkézilabda - Salgo Cup |
|
2023. 07. 21. 15:00 és 2023. 07. 23. 18:00 között |
Verseny |
Strandkézilabda B.B. - EBT |
|
2023. 07. 14. 09:00 és 2023. 07. 16. 18:00 között |
Verseny |
KÉZILABDA NB II. Férfi felnőtt |
MAFC-BMESzentgotthárdi VSE Szentgotthárdi VSE |
2023. 05. 28. 18:00 |
Verseny |
KÉZILABDA U18 Férfi |
XVI. Ker KMSE |
2023. 05. 25. 17:30 |
Verseny |
Küldöttgyűlés |
|
2023. 05. 25. 17:00 |
Edzés |
KÉZILABDA NB II. Férfi felnőtt |
BFKA-Balatonfüred U23 |
2023. 05. 20. 16:00 |
Verseny |
KÉZILABDA U18 Férfi |
Üllői KSE |
2023. 05. 13. 14:00 |
Verseny |
KÉZILABDA NB II. Férfi felnőtt |
Lipót |
2023. 05. 07. 18:00 |
Verseny |
KÉZILABDA U18 Férfi |
Körte HVSE |
2023. 05. 04. 17:30 |
Verseny |
FUTSAL NB III. |
Törökbálinti FC |
2023. 04. 28. 20:30 |
Verseny |
KÉZILABDA U18 Férfi |
HORT S.E. |
2023. 04. 23. 17:00 |
Verseny |
KÉZILABDA NB II. Férfi felnőtt |
Alsóörsi SE |
2023. 04. 23. 16:00 |
Verseny |
FUTSAL NB III. |
Spíler SE |
2023. 04. 18. 20:30 |
Verseny |
KÉZILABDA NB II. Férfi felnőtt |
Agrofeed ETO UNI Győr U23 |
2023. 04. 16. 18:00 |
Verseny |
VÍZILABDA OB II FÉRFI |
|
2023. 04. 15. 14:00 |
Verseny |
FUTSAL NB III. |
AC Villám |
2023. 04. 14. 20:30 |
Verseny |
KÉZILABDA U18 Férfi |
KIKI SKFT |
2023. 04. 13. 17:30 |
Verseny |
FUTSAL NBIII. |
Inárcs VSE |
2023. 04. 03. 19:30 |
Verseny |
KÉZILABDA NB II. Férfi felnőtt |
Veszprémi KKFT U23 |
2023. 04. 02. 18:00 |
Verseny |
FUTSAL NBIII |
Asterix SC-Érd II. |
2023. 03. 31. 20:30 |
Verseny |
KÉZILABDA NB II Férfi felnőtt |
Alba Regia KSE |
2023. 03. 26. 15:30 |
Verseny |
KÉZILABDA U18Férfi |
PLER-Budapest |
2023. 03. 25. 11:00 |
Verseny |
FUTSAL NB III |
Kastélydombi SE |
2023. 03. 22. 20:30 |
Verseny |
KOSÁRLABDA NB I. Férfi |
Pécsi VSK-VEOLIA |
2023. 03. 18. 18:00 |
Verseny |
KÉZILABDA NB II Férfi felnőtt |
VKL SE Győr |
2023. 03. 18. 15:00 |
Verseny |
KÉZILABDA U18 Férfi |
Vecsési SE |
2023. 03. 16. 17:30 |
Verseny |
KOSÁRLABDA NB I. B Férfi |
Nagykőrösi Sólymok KE |
2023. 03. 11. 17:30 |
Verseny |
VÍZILABDA OB 1/B Női |
|
2023. 03. 11. 10:00 |
Verseny |
VÍZILABDA OB II Férfi |
|
2023. 03. 11. 09:00 |
Verseny |
FUTSAL NBIII |
WPC Meister-Érd-SZISE |
2023. 03. 07. 20:30 |
Verseny |
KÉZILABDA NB II Férfi felnőtt |
Várpalotai BSK |
2023. 03. 05. 12:00 |
Verseny |
FUTSAL NB III. Férfi |
Cageball Warriors |
2023. 03. 01. 19:30 |
Verseny |
KÉZILABDA U18 Férfi |
Kiskunmajsai KC |
2023. 03. 01. 17:30 |
Verseny |
KÉZILABDA NBII Férfi felnőtt |
Komárom VSE |
2023. 02. 26. 12:00 |
Verseny |
KÉZILABDA U18 Férfi |
KSA Budapest |
2023. 02. 23. 17:30 |
Verseny |
KÉZILABDA NBII Férfi felnőtt |
KSE Tarján |
2023. 02. 18. 18:00 |
Verseny |
KÉZILABDA U18 Férfi - ELMARAD |
Pénzügyőr SE |
2023. 02. 18. 13:30 |
Verseny |
KÉZILABDA BP I. OSZTÁLY FÉRFI |
Budai Farkasok NKFT II |
2020. 04. 25. 10:45 |
Verseny |
KÉZILABDA BP I. OSZTÁLY FÉRFI |
Kézisuli Alapítvány Budapest |
2020. 04. 09. 20:00 |
Verseny |
KÉZILABDA BP I. OSZTÁLY FÉRFI |
BEKSE Budapest |
2020. 04. 04. 15:00 |
Verseny |
RÖPLABDA NBI A CSOPORT FÉRFI EXTRA LIGAALAPSZAKASZ II. |
Magyar Utánpótlás Válogatott |
2020. 03. 29. 16:30 |
Verseny |
KÉZILABDA BP I. OSZTÁLY FÉRFI |
Emericus KSE |
2020. 03. 28. 19:00 |
Verseny |
KÉZILABDA BP I. OSZTÁLY FÉRFI |
Mini Titánok Kézilabda Sportegyesület |
2020. 03. 22. 18:15 |
Verseny |
RÖPLABDA NBI A CSOPORT FÉRFI EXTRA LIGAALAPSZAKASZ II. |
Pénzügyőr SE |
2020. 03. 22. 17:00 |
Verseny |
KOSÁRLABDA NBI/B FÉRFI PIROS CSOPORT |
HÜBNER-Nyíregyháza BS |
2020. 03. 21. 17:30 |
Verseny |
RÖPLABDA NBI A CSOPORT FÉRFI EXTRA LIGAALAPSZAKASZ II. |
DEAC SNK Kft. |
2020. 03. 15. 18:00 |
Verseny |
KOSÁRLABDA NBI/B FÉRFI PIROS CSOPORT |
Salgótarjáni KSE |
2020. 03. 14. 18:00 |
Verseny |