Nem sikerült javítani

Nagy elánnal és bizakodva készültünk a Pénzügyőr gárdája ellen, de ezen a napon valahogy semmit sem sikerült megvalósítani az eltervezettekből. Három sima szettben szenvedtünk vereséget. A Folyondár utcába kilátogató, mintegy száz néző nem láthatott magas színvonalú röplabdát. Mindkét gárda sokat hibázott, amiből a Pénzügyőr jobban jött ki, így a játék képe  A legfőbb problémánk a támadások befejezésével adódott, ennek köszönhetően a védekezésünk - a korábbi mérkőzésekhez képest - hiába volt jó, a visszatámadások sajnos eredménytelenek maradtak.

MAFC BME – LV Sport Pénzügyőr 0:3 (–19, –18, –13)

Folyondár utca, 100 néző. V: Ujházi, Szabó Zs.

MAFC: Török, Bohnicsek 4, Csépke 8, Csoma 14, Kun 1, Eke 7. Csere: Bene (liberó), Posztós 1, Szabó B. 1, Bakóczy. Vezetőedző: Schildkraut Krisztián.

PÉNZÜGYŐR: Rása 11, Magyar 3, Kiss D. 2, Flachner 12, Kovács Z. 11, Vityuk 7. Csere: Bán (liberó), Szalai. Vezetőedző: Jókay Zoltán.

Az eredmény alakulása. I. játszma: 5:8, 9:16, 15:21. II. játszma: 8:7, 11:16, 16:21. III. játszma: 5:8, 8:16, 13:21.

Folytatás hétvégén Debrecenben, ahol a MAFC számít esélyesnek. Szurkolunk, hogy a papírforma ezúttal beigazolódjon, hajrá MAFC!