NYÍREGYHÁZA BLUE SHARKS 77 : 93 (20-25, 25-17, 18-26, 14-25)  MAFC

NB I. B 2019.03.10. -Nyíregyháza 16:30 Continental Aréna

Washington 34/6, Katona 18/9, Csapai 15/3, Garamvölgyi 8, Lakits 6, Lakosa 4, Nagy 2, Polgárdy 2, Misek 2, Bordács 2

Siska János :

Gratulálok a MAFC csapatának, a mai estén jobban játszottak mint mi. Sajnos 2 kulcsjátékosunk nem volt még olyan fizikális állapotban, hogy egy ilyen szintű mérkőzésen a maximumot tudják nyújtani. Úgy gondolom, hogy a csapat megtett mindent, hogy megnyerje a mérkőzést, de a mai estén ennyi volt bennünk.Sajnálom, hogy a mérkőzés végére a három játékvezetőnek kicsúszott a kezéből mérkőzés. További sok sikert kívánok a MAFC csapatának.

Hencsey Tamás :

Először is szeretnék gratulálni a csapatomnak.Azt hiszem, hogy az első félidőben is 15-16 percig nagyon jól játszottunk és gyakorlatilag akkor is kontrolláltuk a mérkőzést.Aztán utána olyan hibákat követtünk el amiből nagyon könnyű gólokat engedélyeztünk a Nyíregyházának.Szünetben felhívtam a figyelmet arra, hogy a védekezésen kell javítani és azt kell pontosan megcsinálni és azt gondolom, hogy ez sikerült, hiszen a harmadik negyedben kaptunk 18 pontot, a negyedikben 14-et, illetve a támadójátékunk nagyon felerősödött, valamint az első félidőben a lepattanó volt amiben óriási különbség volt, az is kiegyenlítődött a végére és ez nagyon fontos volt, valamint az , hogy 7 eladott labdával lehoztuk ezt a mérkőzést, amiről azt gondolom, hogy egy igazi brusztolós, ettől függetlenül jó minőségű mérkőzés volt. Sok sikert kívánok a Nyíregyházának.

Forrás: mafcbasket.hu