2016. évi versenyek időpontjai
Sportág | Időpont/ Helyszín |
Női kosárlabda | okt. 22. 16:00:00 DEAC |
okt. 29. 16:00 Lónyay Ref. Gimn. és Koll.
|
|
nov. 5. 18:00:00 Vasas Akadémia | |
nov. 12. 18:00 Lónyay Ref. Gimn. és Koll. | |
nov. 19. 13:00:00 Szolnoki MÁV SE
|
|
dec. 10. 17:00:00 Nyíregyházi Kosársuli | |
dec. 18. 17:00:00 Kecskeméti KC
|
|
Kézilabda |
okt. 30. 15:00 Gabányi - Junior
|
okt. 30. 17:00 Gabányi - Felnőtt
|
|
nov. 27. 15:00 Gabányi - Junior | |
nov. 27. 17:00 Gabányi - Felnőtt | |
dec. 11. 15:00 Gabányi - Junior | |
dec. 11. 17:00 Gabányi - Felnőtt | |
MAFC-BME Röplabda | okt. 23. 16:00 BME Sportközpont |
nov. 13. 16:00 BME Sportközpont | |
nov. 20. 16:00 BME Sportközpont | |
dec. 2. 17:45 BME Sportközpont | |
dec. 11. 16:00 BME Sportközpont | |
okt. 30. 18:00 Kazincbarcika | |
nov. 4. 18:00 Szolnok | |
nov. 11. 17:00 Debrecen | |
Squash | nov. 5-6. összevont verseny - Griff Squash Club |
nov. 19. "D" verseny - Budakalász Sportcsarnok | |
dec. 17-18. összevont verseny - Rózsadombi Squash Club | |
Bercsényi női röplabda | okt. 21. 20:30 Bercsényi Koll. |
nov. 4. 20:30 Bercsényi Koll. | |
nov. 13. 17:00 Rétköz u. 39. | |
nov. 25. 20:30 Bercsényi Koll.
|
|
dec. 2. 20:30 Bercsényi Koll.
|
|
dec. 10. 10:00 Lakkozó u. 1.
|
|
MAFC-Kármán Röplabda |
okt. 21. 18:50 Kántorné stny. 1-3.
|
nov. 8. 18:50 Bercsényi Koll.
|
|
nov. 15 18:50 Bercsényi Koll. | |
nov. 22. 18:50 Bercsényi Koll.
|
|
dec. 7. 18:30 Tavaszmező u. 17.
|
|
MAFC-Vásárhelyi Röplabda |
okt. 13. 18:30 Bercsényi Koll.
|
nov. 10. 18:30 Bercsényi Koll.
|
|
nov. 17. 18:30 Bercsényi Koll.
|
|
nov. 24. 18:30 Bercsényi Koll.
|
|
nov. 30. 20:20 Villányi út 27.
|
|
dec. 8. 20:40 Sashalmi tér 1.
|
|
dec. 15. 18:30 Bercsényi Koll.
|
|
MAFC-Schönherz Férfi Röplabda |
okt. 11. 19:30 Magyar tudósok krt. 7. (ffi)
|
okt. 18. 20:30 Hungária krt. 9-11. (ffi)
|
|
nov. 8. 19:30 Magyar tudósok krt. 7. (ffi)
|
|
dec. 6. 19:30 Magyar tudósok krt. 7. (ffi)
|
|
dec. 10. 14:00 Nemes u. 56-60. (ffi)
|
|
MAFC-Schönherz Női Röplabda |
okt. 17. 19:30 Bartók Béla krt. 141. (női)
|
nov. 7. 18:45 Hungária út 36. (női)
|
|
nov. 16. 18:20 Kondor Béla stny. 10. (női)
|
|
nov. 22. 19:30 Magyar tudósok krt. 7. (női)
|
|
nov. 29. 19:30 Magyar tudósok krt. 7. (női)
|
|
dec. 6. 18:45 Zápor u. 90. (női)
|
|
dec. 13. 19:30 Magyar tudósok krt. 7. (női)
|
|
MAFC-Wigner Női röplabda |
okt. 26. 18:30 Bercsényi Koll.
|
nov. 4. 18:00 Hungária út 36.
|
|
nov. 9. 18:30 Bercsényi Koll.
|
|
nov.12. 15:00 Bogdánfy u. 10/B
|
|
nov. 17. 18:15 Könyves Kálmán krt. 28.
|
|
nov. 23. 18:30 Bercsényi Koll.
|
|
nov. 29. 18:30 Száva u. 1.
|
|
dec. 6. 18:15 Villányi út 27.
|
|
MAFC-BME Vízilabda |
okt. 16. 19:30 Hajós A. 33m-es
|
nov. 6. 17:00 Tüzér utcai uszoda
|
|
nov. 13. 19:30 Hajós A. 33m-es
|
|
nov. 20. 17:00 Tüzér utcai uszoda
|
|
dec. 4. 19:30 Hajós A. 33m-es
|
|
dec. 11. 19:00 Budafok
|
|
MAFC-Martos Kosár |
okt. 16. 18:00 Menyecske u. Ált. Isk.
|
okt. 27. 20:00 Hermann O. Ált. Isk.
|
|
nov. 2. 20:30 Menyecske u. Ált. Isk.
|
|
nov. 21. 20:30 Rózsakerti D. I. Ref. Ált. Isk.
|
|
dec. 4. 18:00 Menyecske u. Ált. Isk.
|
|
MAFC-BME Kosár |
okt. 14. 19:30 HIT Park Labdacsarnok
|
okt. 20. 20:45 Szent Benedek Gimnázium
|
|
okt. 30. 16:00 Menyecske u. Ált. Isk.
|
|
nov. 11. 20:20 Toldy Ferenc Gimnázium
|
|
nov. 20. 16:00 Menyecske u. Ált. Isk.
|
|
nov. 27. 19:00 Babits Mihály Gimnázium
|
|
dec. 4. 16:00 Menyecske u. Ált. Isk.
|
|
dec. 11. 19:00 Zrínyi M. Gimnázium
|
|
dec. 16. 20:50 Menyecske u. Ált. Isk.
|
|
dec. 18. 18:00 Menyecske u. Ált. Isk.
|
|
Kosársuli |
okt. 15. 19:30 Gabányi - U20
|
okt. 29. 19:30 Gabányi - U20
|
|
nov. 5. 15:15 Szeged Városi Sportcsarnok - U20
|
|
nov. 12. 15:00 Körmend Városi Sportcsarnok - U20
|
|
nov. 19. 18:00 Gabányi - U20
|
|
dec. 11. 14:45 Gabányi - U20
|
|
dec. 14. 16:00 Arena Savaria - U20
|
|
okt. 16. 18:00 Gabányi - NB I. B
|
|
okt. 22. 16:00 Eszterházy Csarnok Eger - NB I. B
|
|
nov. 2. 18:00 Gabányi - NB I. B
|
|
nov. 13. 18:30 Kossuth L. Ált. Isk. Nagykőrös - NB I. B
|
|
nov. 20. 18:00 Gabányi - NB I. B
|
|
dec. 7. 18:00 Gabányi - NB I. B
|
|
dec. 18. 18:00 Békés Városi Sportcsarnok - NB I.
|
|
okt. 15. 17:30 Gabányi - NB I. A
|
|
okt. 25. 16:00 Sport 11 - NB I. A
|
|
okt. 29. 17:30 Gabányi - NB I. A
|
|
nov. 5. 18:00 Szeged Városi Sportcsarnok - NB I. A
|
|
nov. 12. 18:00 Körmend Városi Sportcsarnok - NB I. A
|
|
nov. 19. 16:00 Gabányi - NB I. A
|
|
dec. 11. 12:00 Gabányi - NB I. A
|
|
dec. 14. 18:30 Arena Savaria - NB I. A
|