Név Ellenfél Időpont Típus
Kosárlabda NBI/B Férfi Piros csoport VASAS AKADÉMIA 2019. 12. 21. 17:30 Verseny
Kosárlabda NBI/B Férfi Piros csoport TF-BP 2019. 12. 18. 17:30 Verseny
Röplabda NBI A csoport férfi Sümegi Röplabda Egyesület 2019. 12. 15. 19:00 Verseny
Kosárlabda NBI/B Férfi Piros csoport HÜBNER-NYÍREGYHÁZA BS 2019. 12. 12. 17:00 Verseny
Kosárlabda NBI/B Férfi Piros csoport Salgótaarjáni KSE 2019. 12. 08. 17:30 Verseny
Kosárlabda NBI/B Férfi Piros csoport BKG-Príma SE 2019. 12. 04. 17:30 Verseny
Röplabda NBI A csoport férfi Vidux-Szegedi RSE 2019. 12. 01. 18:00 Verseny
Kosárlabda NBI/B Férfi Piros csoport BAJAI BÁCSKA FKE 2019. 11. 30. 17:30 Verseny
Kézilabda Bp I. osztály férfi Kézisuli Alapítvány Budapest 2019. 11. 30. 12:15 Verseny
Röplabda NBI A csoport férfi Kecskeméti RC 2019. 11. 24. 18:30 Verseny
Kézilabda Bp I. osztály férfi Budai Farkasok NKFT II 2019. 11. 24. 18:00 Verseny
Kosárlabda NBI/B Férfi Piros csoport BUDAFOK 2019. 11. 22. 22:00 Verseny
Kézilabda Bp I. osztály férfi BEKSE 2019. 11. 17. 18:00 Verseny
Röplabda NBI A csoport férfi PTE-PEAC 2019. 11. 17. 16:00 Verseny
Kézilabda Bp I. osztály férfi Emericus KSE 2019. 11. 10. 18:00 Verseny
Röplabda NBI A csoport férfi Sümegi Röplabda Egyesület 2019. 11. 10. 16:30 Verseny
III. Ökölvívó Eger Kupa 2019. 11. 09. 12:00 és 2019. 11. 10. 20:00 között Verseny
Kosárlabda NBI/B Férfi Piros csoport NAGYKŐRÖSI SÓLYMOK KE 2019. 11. 06. 17:00 Verseny
Röplabda NBI A csoport férfi VRCK Volleyball KFT. 2019. 11. 03. 19:00 Verseny
Röplabda NBI A csoport férfi VRCK Volleyball KFT. 2019. 10. 31. 19:00 Verseny
Röplabda NBI A csoport férfi Vidux-Szegedi RSE 2019. 10. 27. 19:00 Verseny
Kézilabda Bp I. osztály férfi Mini Titánok KSE 2019. 10. 27. 18:00 Verseny
Kosárlabda NBI/B Férfi Piros csoport MTK-ELITE BASKET 2019. 10. 25. 19:15 Verseny
Röplabda NBI A csoport férfi Kecskeméti RC 2019. 10. 20. 19:00 Verseny
Kosárlabda NBI/B Férfi Piros csoport PVSK-CARGATE 2019. 10. 20. 18:00 Verseny
Kézilabda Bp I. osztály férfi RÉV II - BOB 2019. 10. 19. 14:30 Verseny
Röplabda NBI A csoport férfi PTE-PEAC 2019. 10. 13. 19:00 Verseny
Kézilabda Bp I. osztály férfi KISTEXT 2019. 10. 13. 18:00 Verseny
Kosárlabda NBI/B Férfi Piros csoport MEAFC-MISKOLC 2019. 10. 11. 17:30 Verseny
Röplabda NBI A csoport férfi Magyar UP Válogatott 2019. 10. 06. 14:00 Verseny
Kosárlabda NBI/B Férfi Piros csoport BUDAPESTI HONVÉD SE 2019. 10. 05. 15:30 Verseny
Kézilabda Bp I. osztály férfi Pestszentimrei SK 2019. 10. 05. 14:15 Verseny
Kézilabda Bp I. osztály férfi HORT SE 2019. 09. 29. 18:00 Verseny
Kosárlabda NBI/B Férfi Piros csoport HOYA-PANNON EGYETEM VESZPRÉM 2019. 09. 27. 18:00 Verseny
Kézilabda Bp I. osztály férfi BEAC 2019. 09. 22. 16:30 Verseny
Kézilabda Bp I. osztály férfi FszSE 2019. 09. 15. 18:00 Verseny